VU Matematikos ir informatikos fakulteto autoriaus 'Jokūbas Putrius' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazę VUB:
Eil. Nr.
Publikacija
1
Garunkštis, Ramūnas; Putrius, Jokūbas. Zeros of the degree zero functions from the extended selberg class // International journal of number theory. Singapore : World Scientific. ISSN 1793-0421. eISSN 1793-7310. 2024, Early Access, p. [1-5]. DOI: 10.1142/S1793042125500435.
2
Garunkštis, Ramūnas; Putrius, Jokūbas. An equivalent to the Riemann hypothesis in the Selberg class // Abhandlungen aus dem Mathematischen Seminar der Universitat Hamburg. Heidelberg : Springer Science and Business Media Deutschland GmbH. ISSN 0025-5858. 2023, vol. 93, iss. 1, p. 77-83. DOI: 10.1007/s12188-023-00268-8.