VU Matematikos ir informatikos fakulteto autoriaus 'Artur Nakliuda' publikacijų sąrašas
pagal Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) publikacijų bazę VUB:

Eil. Nr. Publikacija
1Grigutis, Andrius; Nakliuda, Artur. The limit law of maximum of discrete partial-sums distribution // Lithuanian mathematical journal. New York : Springer. ISSN 0363-1672. eISSN 1573-8825. 2024, vol. 64, no. 4, p. 481-490. DOI: 10.1007/s10986-024-09650-2.
2Grigutis, Andrius; Nakliuda, Artur. Note on the bi-risk discrete time risk model with income rate two // Modern stochastics: theory and applications. Vilnius : VTeX. ISSN 2351-6046. eISSN 2351-6054. 2022, vol. 9, iss. 4, p. 401-412. DOI: 10.15559/22-VMSTA209.